ÁLLÁSLEHETŐSÉG - OKTATÁSTECHNIKUS

allashirdetes_oktatastechnikus_zek_2023_01_11_copy_copy_copy.jpgA Pannon Egyetem Zalaegerszegi Egyetemi Központ oktatástechnikus munkatársat keres a kvalifikációnak, tapasztalatnak megfelelő ügyintéző munkakörbe.

Feladatok:
A Pannon Egyetem Zalaegerszegi Egyetemi Központ Informatikai Csoport oktatástechnikai feladatainak átfogó ellátása.
Rendezvények hangosításának lebonyolítása.

Elvárások:
Érettségi bizonyítvány
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)
Megbízhatóság, pontosság, nagyfokú precizitás
Önálló, proaktív munkavégzés
Megoldás-orientált szemlélet

Előny:
Hangtechnikusi végzettség
Multimédiás témájú érdeklődés (hangtechnika, videó- és hangfelvételek készítése, ahhoz szükséges eszközök ismerete)
Microsoft alapú kliensek és felhasználói programok támogatásában szerzett gyakorlat
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
Stabil és hosszútávú munkalehetőség
Barátságos munkahelyi légkör

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő
Munka Törvénykönyve szerint

A munkavégzés helye: 8900 Zalaegerszeg, Gasparich Márk utca 18/A