ÁLLÁSLEHETŐSÉG - MŰSZAKI SZOLGÁLTATÓ

allashirdetes_technikus_zek_2023_01_11.jpgA Pannon Egyetem Zalaegerszegi Egyetemi Központ műszaki szolgáltató munkatársat keres.

Feladatok:
A Pannon Egyetem Zalaegerszegi Egyetemi Központ Műszaki és Beszerzési Iroda karbantartási feladatainak átfogó ellátása.

Elvárások:
Szakmunkás bizonyítvány
Víz- és csatornarendszer-szerelő képesítés
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)
Megbízhatóság, pontosság, nagyfokú precizitás
Önálló, proaktív munkavégzés
Megoldás-orientált szemlélet

Előny:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
Stabil és hosszútávú munkalehetőség
Barátságos munkahelyi légkör

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő
Munka Törvénykönyve szerint

A munkavégzés helye:
8900 Zalaegerszeg, Gasparich Márk utca 18/A