Marketing és Kommunikációs Iroda

Kommunikációs és rekrutációs feladatok elvégzése az összegyetemi kommunikációs stratégiához igazodóan:

• szervezi és koordinálja a Zalaegerszegi Egyetemi Központ kommunikációs tevékenységét
  • a Zalaegerszegi Egyetemi Központban született eredményekkel, tevékenységekkel, rendezvényekkel kapcsolatos hírek gyűjtése
  • belső és külső kommunikáció (hazai és nemzetközi meglevő és potenciális partnerek, leendő hallgatók és a nyilvánosság felé)
  • online kommunikációs felületek szerkesztése és tartalmi frissítése
  • a hallgatói rekrutáció támogatásaközpontilag nem támogatott tartalomszolgáltatások (Facebook, Instagram, Twitter, YouTube csatorna) működtetése, támogatása
  • részvétel a Zalaegerszegi Egyetemi Központ rendezvényeinek előkészítésében, szervezésében, lebonyolításában és kommunikációjában
  • részvétel a Zalaegerszegi Egyetemi Központ rekrutációjában
  • a Zalaegerszegi Egyetemi Központ sajtóeseményeinek szervezése és a sajtóval történő kapcsolattartás
  • a kiadványokkal kapcsolatos ügyek intézése és a tájékoztató anyagok elkészítésében való közreműködés

Cím: 8900 Zalaegerszeg, Gasparich Márk u. 18/A
Marketing és Kommunikációs Iroda "D" épület

Fehérné Fehér Piroska Karolin

marketing referens

Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Marketing és Kommunikációs Iroda, (D épület 1. em. 103.)
  • Telefon: Telefon: +36(92)509-901 * Belső telefon: 9960

Gaál Eszter

marketing referens

Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Marketing és Kommunikációs Iroda, (D épület 2. em. 210.)
  • Telefon: +36(92)509-933 * Belső telefon: 9933

Jóna István

kommunikációs referens

Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Marketing és Kommunikációs Iroda (D épület 2. em. 211.)
  • Telefon: +36(92)509-943 * Belső telefon: 9943

Szabó Péter