Műszaki és Beszerzési Iroda

A Műszaki és Beszerzési Iroda ellátja az Egyetemi Központ működtetéséhez kapcsolódó műszaki, karbantartási, üzemeltetési, valamint beszerzési feladatokat. Ennek érdekében többek között belső szolgáltatásokat nyújt és szakterületi képviseletet, kapcsolattartást biztosít a külső szolgáltatókkal.

HIBABEJELENTŐ ONLINE ŰRLAP   Elromlott? Hiányzik? Észrevétele van? Küldjön üzenetet!
SÜRGŐS ESETBEN ÉRTESÍTENDŐ (munkaidőben) +36 92 509-918; +36 30 841 1845
KOLLÉGIUM PORTA  (0-24)  +36 92 509-904

Barkó Zsolt
technikus

Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Műszaki és Beszerzési Iroda (D épület földszint 6.)
  • Telefon: +36(92)509-947 * Belső telefon: 9947

Szelesné Szőke Judit
beszerzési asszisztens

Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Műszaki és Beszerzési Iroda (D épület földszint 8.)
  • Telefon: +36(92)509-931 * Belső telefon: 9931

Horváth-Auer Fanni Olivia
szakmai asszisztens (tartós távolléten)

Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Műszaki és Beszerzési Iroda (D épület 1. emelet)

Gerencsér Györgyné
szakmai asszisztens

Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Műszaki és Beszerzési Iroda (D épület földszint 7.)
  • Telefon: +36(92)509-918 * Belső telefon: 9918