sk 2020 6

A VERSENY MENETE

A nagy hagyományokkal rendelkező vetélkedőben 2021-ben a fiatalok két fordulóban mérettetik meg magukat.
A versenyen olyan pénzügyi, informatikai, fenntarthatósági és innovációs feladatokat oldanak meg, amelyben hasznosítani tudják kreativitásukat, lényeglátásukat, folyamatszemléletüket, jó kommunikációs készségüket, és nem utolsó sorban bátorságukat.

1. FORDULÓ

Jelentkezési határidő: 2021. május 31., éjfél.
Nevezés a pályamunka hivatkozásának feltöltésével ITT.

FELADAT: készítsetek PR anyagot az alábbi témák egyikéből!

Érveljetek egy új, egyedi vállalkozói ötlet mellett!
Mutassátok be egy vállalkozás társadalmi felelősség vállalási programjának legfőbb elemeit!
Készítsétek el, egy innovatív digitális alkalmazás fejlesztési koncepcióját!

Lehetséges megoldás: videofilm maximum 3 perc terjedelemben.

2. FORDULÓ

Időpont: 2021. június 14-én 13,00- 17,00 között
Helyszín: PE Zalaegerszegi Egyetemi Központ, 8900 Zalaegerszeg Gasparich M. u. 18/a. Innovációs és Tudásközpont)/online térben (Teams fületen, melyről értesítést kapnak a nevezett csapatok)

A 2. forduló során 5 helyszínen folyik majd a verseny:

• Pénzügyi kisokos
  • Üzleti szimuláció
  • Innováció
  • Zöld szemlélet
  • Digitalizáció

A csapatok forgószínpad szerűen járják végig a verseny helyszíneit.
Minden helyszínen a feladatok megoldására 25 perc áll majd rendelkezésükre.
A feladatokat szóban és írásban kell majd a helyszíneken megoldani, amelyet szakmai zsűri értékel majd.

A verseny lebonyolítását személyes jelenlét formájában tervezzük, amennyiben a járványügyi szabályok ezt felülírják, akkor a verseny 2. fordulója online térben (Teams felületen) kerül megrendezésre.