ÉRTÉKELÉS
IMG 2911

A fordulók feladatsorait a PE GKZ duális partnervállalatai, az egyetem oktatói és hallgatói közösen állítják össze. Mind az első forduló pályamunkáját, mind az második forduló feladatainak megoldását 3-3 fős szakmai zsűri értékeli majd.

1. forduló: 20 pont szerezhető az elkészített pályamunkával (azok a csapatok, akik nem készítenek az első fordulóban videofilmet, azok nem vehetnek részt a 2. fordulóban)
2. forduló: minden helyszínen 20-20 pont szerezhető a feladatok megoldásával.

Az a csapat nyer, aki a verseny során megszerezhető 120 pontból a legtöbb pontot szerzi meg. Pontegyezőség esetén megosztott helyezés.

DÍJAZÁS

A verseny díjazására 700.000 Ft áll rendelkezésre, amelyet a Kar az EFOP 3.5.1.-16-2017-00016 azonosító számú „Innovatív megoldásokkal a gazdálkodási duális képzések fejlesztéséért” projektjéből finanszíroz.
A dobogós csapatok értékes tárgynyereményeket vehetnek majd át. Okosóra, bluetooth hangszóró, modern technikai eszközök, ajándékutalványok és tárgyi ajándékok sora várja a résztvevőket, diákokat és felkészítő tanárokat.

KAPCSOLAT - VERSENYSZERVEZŐK

Lambertné Katona Mónika