FELVÉTELI

PANNON EGYETEM ZEK HALLGATÓI RÉSZÉRE

Tájékoztatjuk, hogy kollégiumunkban minden jelentkező számára biztosítunk elhelyezést.

Részletes tájékoztató 2024. július 25-től elérhető honlapunkon!

A jelentkezést leadni a Neptun rendszeren keresztül lehet.
Neptun > Ügyintézés > Kollégiumi jelentkezés

A jelentkezés menete:

Minden hallgató számára biztosítunk kollégiumi elhelyezést, aki a Neptunban leadja a jelentkezését.

Kérjük a jelentkezést követően postai úton 1 darab igazolványképet küldjön a kollégium címére.

A kép hátoldalára kérjük írja rá a nevét és Neptun kódját.

Kollégium címe:

Kollégium

8900 Zalaegerszeg, Gasparich Márk utca 18/A

További kérdés esetén keressen minket bizalommal:

Várjuk jelentkezését!

PTE ETK HALLGATÓK RÉSZÉRE

Kollégiumban a PTE ETK hallgatói számára is tudunk biztosítani elhelyezést.

Kollégiumi jelentkezési igényét a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen jelezheti számunkra.

PÓTFELVÉTELI

Tájékoztatjuk, hogy kollégiumunkban minden jelentkező számára biztosítunk elhelyezést.

Ha lecsúsztál a felvételiről vagy tanév közben döntöttél úgy, hogy kollégista szeretnél lenni, akkor vedd fel velünk a kapcsolatot a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen!

NYÁRI KOLLÉGIUM

A nyári időszakra is bíztosítunk férőhelyet kollégiumunkba (július, augusztus).

Jelentkezni, a kollégium vezetőjének leadott kérvénnyel lehet 2024. május 21-től.

A jelentkezési lapot a portán tudják átvenni, majd kitöltve leadni.