Jubileum 50 - Visszatekintés - Alumni osztálytalálkozó

Jubileum 50 ünnepségsorozattal emlékeztünk az 50 éves zalaegerszegi közgazdászképzésre. A háromnapos rendezvény után az 1979-ben tanulmányaikat megkezdő évfolyam 2-es csoportjában végzettek, maradtak még egy napot és egy Kampusz túrával emlékeztek a 40 éves évfordulójukra. A Kampusz körbejárása különösen érdekes volt az egykori hallgatók számára, hiszen ők még a Zárdában kezdték, s fejezték be tanulmányaikat.

IMG 20220716 140319

Az 1982-ben végzett évfolyam résztvevő alumni hallgatói (középen oktatójuk, nevelőtanáruk Molnár Máténé dr.)

A közel négy órás program keretében bepillantást nyerhettek a résztvevők a Kampusz jelenlegi működésébe. A séta során kíváncsiak voltak az oktatótermekre és arra is, hogy miként fejlődött az oktatás negyven év távlatában. A Kampusz túra zárásaként alumni hallgatóink a Nagyelőadó aulájában kiállított fotókiállítás megtekintésével nosztalgiáztak.

IMG 20220716 124554

A program az Innovációs és Tudásközpont földszintjén folytatódott, ahol egykori oktatójukat, nevelőtanárukat Molnár Máténé dr-t virágcsokorral köszöntötték, majd kötetlen beszélgetés keretében elevenítették fel emlékeiket.