Zöld Kampusz tanösvény túra - Zrínyis diákok látogattak hozzánk

Szerda délután a zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium 11. évfolyamos diákjai, Takács Aliz tanárnő kíséretében érkeztek hozzánk, hogy Zöld Kampusz tanösvény túránkon keresztül megismerjék a fenntartható életmód elemeinek és megoldásinak megvalósulását a gyakorlatban.

IMG_6895_copy.jpg

IMG_6795_copy_copy.jpg

Szabó Péter kollégánk „idegenvezetésével” járták végig a diákok a Zöld Kampusz Tanösvény állomásait és magukba szívták a környezettudatos, fenntarthatóságot segítő szemlélet formálásának eszközeit. A túra részeként az Innovációs és Tudásközpont földszinti előadótermében egy interaktív kvízjáték segítségével teszteltük, hogy mennyit jegyeztek meg a sétán elhangzott információkból a diákok. A legjobban teljesítő három diáknak ajándékcsomaggal kedveskedtünk.