Szülői értekezletet tartottunk - Lezajlott első szülőknek szóló nyílt napunk

Első alkalommal szervezett a Pannon Egyetem Zalaegerszegi Egyetemi Központ a felvételi előtt álló fiatalok szüleinek nyílt napot. A szülői értekezleten dr. Palányi Ildikó, a Gazdálkodási Kar Zalaegerszeg dékánja mutatta be intézményünk portfólióját, a gazdasági képzéseket és a duális képzés adta lehetőségeket.

A műszaki képzésekről Decsi Péter, a Mechatronikai Képzési és Kutatási Intézet tanársegéd oktatója, az informatikai képzésről dr. Guzsvinecz Tibor, az Informatikai Rendszerek és Alkalmazásai Tanszék adjunktusa adott tájékoztatást a résztvevőknek. Az elérhető képzések mellett a felvételi változások érdekelték még leginkább a szülőket, hiszen több kérdést is feltettek a témában. A felvételi szabályok változásáról dr. Joó István, a Gazdálkodási Kar Zalaegerszeg oktatási dékánhelyettese tájékoztatta a résztvevőket. Zárásként a kollégiumunkról Nagy Antal kollégiumvezető beszélt.