Sikeres záróvizsga karácsonyra

Hétfőn délelőtt kilenc hallgató tett előrehozott záróvizsgát az Innovációs és Tudásközpont F. 101-es termében. A négy főből álló záróvizsga-bizottság tagjai – dr. Palányi Ildikó, dr. Antal Anita, dr. Joó István és Martincsevicsné Jenei Gizella- előtt öt fő pénzügy és számvitel alapképzési szakon és négy fő gazdálkodási és menedzsment alapképzési szakon tanulmányokat folytató hallgatónk adott számot tudásáról.

- Nagyon érdekes, sokszínű témákat hallottunk, nagyon talpraesettek voltak a hallgatók, jól válaszoltak a komplex kérdéseinkre is. Összességében nagyon elégedettek voltunk a végzősök felkészültségével. Kiemelném azokat a hallgatókat, akik tudományos diákköri munkát is végeztek az elmúlt időszakban és ez tükröződött is a prezentációjukon. - fogalmazott dr. Palányi Ildikó.

Az előrehozott záróvizsgát tett hallgatók februárban vehetik majd kézbe oklevelüket.

Gratulálunk hallgatóinknak a sikeres záróvizsgához!