ZEN 2023 Városi vetélkedő – négy állomásos kihívást kellett teljesítenie a fiataloknak

A Zalaegerszegi Egyetemi Napok második napjának szakmai délelőttje után a Bogáncs Állatmenhelyen gyülekeztek a zalaegerszegi egyetemisták, akik kutyasétáltatással segítettek a menhely lakóin. A rendkívül népszerű program után a belváros felé vették az utat a fiatalok, ahol két vendéglátóhelyen (Sugár Kávéző és Fészek Bisztró), a Rendőrkapitányság épületében és a Tourinform irodában kellett feladatokat megoldaniuk.

IMG_4015_copy_copy_copy.jpg

_FHP9714_copy_copy_copy_copy.jpg

A két zalaegerszegi egyetem hallgatói vegyes csapatokban vágtak neki a feladatoknak, amelyek során egymással is megismerkedtek a hallgatók. Az este a Legends Pub-ban - Quiz Est, míg a Club Angels-ben, „Emlékek éjszakája” elnevezésű bulival zárult, ahol kiengedhették a gőzt a fiatalok.

További médiamegjelenések: