Másodszor is célba értünk! - Jótékonysági futás a koraszülöttekért

A mai napon lezajlott a Koraszülöttmentő és Gyermekintenzív Alapítvány által szervezett jótékonysági futás, mely célja a koraszülött gyermekek segítése és az alapítvány munkájának támogatása. A Zalaegerszegi Egyetemi Központ a Pannon Egyetem égisze alatt immár harmadik alkalommal vágott neki a 66 km-es távnak. Idén 33 egyéni futó és 99 csapat regisztrált a koraszülöttfutásra. Így több, mint 650 futó vett részt a jótékonysági futóversenyen.

A Pannon Egyetem Zalaegerszegi Egyetemi Központ csapatának tagjai voltak: Hornung Tamás, Jámbor Balázs, Bella Dániel, Nyirati Katalin, Hipságh Péter, Balogh Dorina, Szakács Martin, Gerencsér Tamara Klaudia (PTE ETK)

Csapatunk sikeresen teljesítette a távot, melyhez ezúton is gratulálunk minden résztvevő hallgatónknak és kollégánknak!