Zöld Kampusz tanösvény túrán jártak nálunk

A Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola 6. osztályos diákjai látogattak el Egyetemünkre Zöld Kampusz tanösvény túra keretében.

A tanösvény túra és Kampusz bejárást követően az Innovációs és Tudásközpont földszinti előadójában dr. Szili-Fodor Dóra mb. főigazgató-helyettes köszöntötte a diákokat és ismertette a Zalaegerszegi Egyetemi Központ által nyújtott képzéseket és szolgáltatásokat. A köszöntőt követően interaktív kvízjáték során bizonyíthatták a diákok, hogy mennyire sikerült megismerniük Kampuszunkat. Az első három helyezett ajándékcsomaggal térhetett haza. A diákoknak a Kampusz látogatás során lehetőségük volt megtekinteni modern oktatótermeinket is, ahol rövid ideig egyetemistának érezhették magukat. A diákok nagy örömére Pepper robot is köszöntőt mondott és a látogatás végén egy táncot is előadott a résztevőknek.

Fotó: Lukács-Gaál Eszter

További médiamegjelenések: