Kampuszunk a Szakma Kiváló Tanulója Verseny egyik helyszíne

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara az iskolai rendszerű nappali oktatásban résztvevő, végzős tanulói jogviszonyban tanulók számára hirdeti meg minden tanévben a Szakma Kiváló Tanulója Versenyt. Az idei versenykiírásra több mint 300 diák jelentkezett 31 szakmában.

A Zala vármegyei területi előválogató versenyek szervezője a Zala Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara. A versenynapok január 12-23. között egy online rendszeren keresztül zajlanak. Nagy örömünkre a 2024-es Szakma Kiváló Tanulója Verseny területi, online fordulójának a Zalaegerszegi Egyetemi Központ Infocentrumának első emeletén található számítógéptermek adnak helyszínt. Mint azt a szervezőktől megtudtuk, a verseny január 8-án indult, az első héten az írásbeli fordulók zajlottak, míg január 12-től online felületen bizonyíthatják felkészültségüket a diákok.

A többfordulós verseny során az előválogatókon keresztül ehet bejutni az országos megmérettetésre, melyet Budapesten rendeznek a Szakma Sztár Fesztivál keretében.

IMG_9628_copy.jpg

Fotó: Jóna István