Véget ért az I. Dr. Seregélyes István 24 órás Úszógála

Január 28-án, vasárnap 12 órakor véget ért a 24 órán keresztül tartó úszógála, melyen a Pannon Egyetem Zalaegerszegi Egyetemi Központ csapata edZEK24 néven vett részt.

Fotó: Lukács-Gaál Eszter

Az eredményhirdetés során a díjakat Dr. Gárdos László, a Zala Megyei Szent Rafael Kórház gyermekosztályának osztályvezető főorvosa, Nagy András, a Zalaegerszegi Duális Ágazati Képzőközpont igazgatója és Böcskey Zsolt, a Zalaegerszegi Létesítményfenntartó Kft. ügyvezetője adta át. Csapatunk Bérces Edit, ultrafutó világbajnok vezetésével a 12. helyezést érte el. Az I. helyezést az 5 évvel ezelőtt megrendezett úszógála címvédője, a veszprémből érkező "Laman Team" nyerte el. II. helyezett lett a "Mint a Hal" csapata és III. helyezést ért el az "Igyunk Rája" csapata.

Szívből gratulálunk az edZEK24 csapatának!