Az ENSZ és Nemzetközi Szervezetek Magyarországon – Előadások Kampuszunkon

A Külgazdasági és Külügyminisztérium ENSZ Főosztályának szervezésében érdekes és hasznos előadásokon vehettek részt az érdeklődő hallgatók Kampuszunkon. Az előadások során bemutatásra került az ENSZ szakosított szervezeteinek és azok budapesti központjainak főbb tevékenységei.

Klein Vincent kormánytisztviselő, a Külgazdasági és Külügyminisztérium ENSZ Főosztály referense „Az ENSZ és Nemzetközi Szervezetek Magyarországon” címmel tartott előadást. Az ENSZ Gyermekalap Globális Szolgáltató Központjának (UNICEF Global Shared Services Centre, GSSC) részéről Iváncsics Ágnes Krisztina és Farkas Viktor munkáltatói márkaépítés koordinátorok mutatták be a szervezet tevékenységét.

Ezt követően került sor hallgatóink előadásaira is, akik a témához kapcsolódóan adták elő kutatásaikat. Az előadások végén pedig a vendég előadóknak tehették fel a résztvevők kérdéseiket.

IMG_5865_copy.jpg

Fotó: Gaál Eszter