Lezajlott INNO-UP Innovációs versenyünk

Április 29-én lezajlott harmadik többletpontszerző versenyünk is, mely az INNO-UP Innovációs verseny volt. A hétfői második fordulóban már személyesen bizonyíthatták tudásukat a versenyzők a különböző állomásokon, melyeken forgószínpadszerűen kellett megjelenniük és megoldaniuk az érdekes és innovatív feladatokat.

Az öt állomás különböző tématerületeket érintett, mint a pénzügyek, humánerőforrás-gazdálkodás, közgazdaságtan és menedzsment. Az első forduló során beküldött prezentációt is előadták a csapatok, mely során az általuk elképzelt "Álommunkahelyet" kellett bemutatniuk.

A versenyen első helyezést ért el a "Zrínyi" (Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) csapata, második helyezett lett az "InnovaTudok" (Zalaegerszegi SZC Csány László Technikum) csapata és harmadik helyezést ért el "Komoly Emberek" csapata, akik szintén a Zalaegerszegi SZC Csány László Technikumból érkeztek.

A három csapat résztvevői 30 intézményi többletpontot szereztek a versenyen történő részvétellel.

Gratulálunk a csapatoknak és köszönjük a részvételüket!

000_copy.JPG

Fotó: Gaál Eszter

További információ az intézményi többletpontokról és a versenyekről elérhető IDE KATTINTVA