Újabb lépés a környezettudatosság és fenntarthatóság felé

Megérkezett Kampuszunk elektromos autója

Dr. Gelencsér András a Pannon Egyeten rektora és Csillag Zsolt kancellár úr, dr. Németh István főigazgató úr jelenlétében átadták a Zalaegerszegi Egyetemi Központ részére a Volkswagen e-Golf típusú elektromos gépjárművet. A Kampuszok közötti zöld mobilitás, a fenntarthatóság és a környezetvédelem elősegítése érdekében a Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság elektromos autókat biztosított a Pannon Egyetem részére. Ehhez egy 22 kW AC töltőkészüléket is kapott Egyetemi Központunk a szerződés keretében használatra, mely a Kampusz bejáratához közel került beüzemelésre. A Pannon Egyetem összesen 4 darab Volkswagen e-Golf elektromos gépjárművet kapott használatra, ebből 1 db kerül a PE Nagykanizsai Egyetemi Központhoz és 1 db került a Zalaegerszegi Egyetemi Központhoz.

2021 05 11 elektromos auto atadas