MNB Kiválósági ösztöndíjat nyertek el hallgatóink

MNB Kiválósági ösztöndíj - ünnepélyes átadó

A Kiválósági ösztöndíjprogramot 2016-ban hívta életre a Magyar Nemzeti Bank. Hallgatóink pályázatukat a 2021/2022-es tanévre vonatkozóan nyújthatták be. Az MNB által támogatni kívánt szakok az alábbiak: gazdálkodási és menedzsment, nemzetközi gazdálkodás, pénzügy és számvitel. A beérkezett pályázatok értékelésekor 50 %-ban a tanulmányi teljesítményt, 40 %-ban a tudományos tevékenységet (publikáció, tudományos diákköri dolgozat, nemzetközi és hazai versenyeken való részvétel és szakkollégiumi tevékenység), 10 %-os arányban a közéleti, közösségi tevékenységet vették figyelembe.

IMG_8404.JPG

Balról jobbra: Tóth Máté, Balázs Bence Ferenc, Vizi Tímea, Dr. Németh István (a képről hiányzik Macher Dávid)

Az MNB Kiválósági ösztöndíjat a 2021/2022-es tanévre vonatkozó pályázat során 4 hallgatónk nyerte el.

A 2021/2022-es tanévre MNB Kiválósági ösztöndíjat elnyert hallgatóink:

Balázs Bence Ferenc – Gazdálkodási és menedzsment szak (Gazdálkodási Kar Zalaegerszeg)
Macher Dávid - Gazdálkodási és menedzsment szak (Gazdálkodási Kar Zalaegerszeg)
Tóth Máté - Pénzügy és számvitel szak (Gazdálkodási Kar Zalaegerszeg)
Vizi Tímea – Pénzügy és számvitel szak (Gazdálkodási Kar Zalaegerszeg)

Ezúton is gratulálunk hallgatóinknak!

További médiamegjelenések:

Zalai Hírlap - zaol.hu