Kitüntetésben részesült Hornung Tamás, Karunk főiskolai docense

Kitüntetésben részesült Hornung Tamás

A Kulturális és Innovációs Minisztérium Oktatói Szolgálati Emlékérem kitüntetésben részesítette Hornung Tamás Jenő főiskolai docenst, a Pannon Egyetem Gazdálkodási Kar Zalaegerszeg oktatóját. Az emlékérmet dr. Gelencsér András, a Pannon Egyetem rektora, a VEAB elnöke adta át a Magyar Tudomány Ünnepe eseménysorozat nyitórendezvényén Veszprémben a díjazottnak 2023. november 9-én.

Munkáját magas szakmai színvonal jellemezte az elmúlt 40 évben. A módszertani tárgyak oktatásában végzett munkájával hozzájárult a közgazdász, gazdaságinformatikus és mérnökhallgatók képzéséhez. Megbízhatóságával, a hallgatókkal és a kollégáival szemben tanúsított korrekt magatartásával támogatta a zalaegerszegi felsőoktatás eredményes működését.

magyar_tud_.jpg

Fotó: Pannon Egyetem

Szívből gratulálunk, további jó egészséget, sikereket kívánunk!