Kampusz túrán jártak az Eötvös József Általános Iskola tanulói

Pénteken délelőtt a Zalaegerszegi Eötvös József Általános Iskola nyolcadikos diákjait fogadtuk Kampuszunkon, akik az intézményük és a Zala Megyei Kereskedelmi és Iparkamara által szervezett Pályaorientációs program keretében látogattak intézményünkbe.

A 24 fős diákcsapatnak Szabó Péter kollégánk beszélt Zöld Kampuszunk fenntarthatósági törekvéseiről, valamint egy angol tanórába is bepillantást nyerhettek a fiatalok, mely az Innovációs és Tudásközpontban zajlott éppen. Zárásként egy interaktív fenntarthatósági kvízjáték során adhattak számot a diákok tudásukról, hogy mit is jegyeztek meg a hallottakból. A program végén a pedagógusok és a diákok is érdekes kérdéseket tettek fel, melyek jelzik, hogy érdeklődnek a Zalaegerszegi Egyetemi Központ képzései iránt.