Szakmai látogatás a Forest Hungary Kft.-nél

Informatikai és logisztikai rendszerekkel ismerkedtek a hallgatók

Csütörtökön délelőtt a zalaegerszegi Forest Hungary Kft.-nél jártak hallgatóink szakmai látogatáson. A több mint 30 éve működő cég részéről Bodrogi Zsolt, pénzügyi és számviteli igazgató köszöntötte csapatunkat. A szakmai bemutatót Németh Richárd, műszaki menedzser tartotta, mely során hallgatóink megismerhették a cég működését, logisztikai rendszerét, illetve azt, hogy milyen informatikai rendszerrel dolgoznak, és ez milyen összefüggésben van a valós raktározási rendszerükkel.

A program a Pannon Egyetem Gazdálkodási Kar Zalaegerszeg által elnyert a Kulturális és Innovációs Minisztérium által támogatott ” Pannon Egyetem Zalaegerszegi egyetemi Központ Gazdálkodási Kar TDK tevékenység fejlesztése” című projekthez (NTP-HHTDK-22-0049) kapcsolódóan valósult meg.