Elkezdődött a Senior Akadémia tavaszi szemesztere

Nagy sikerrel zajlottak a Senior Akadémia 2022/23-as tanévének őszi programjai, csütörtökön délután pedig már a tavaszi szemesztert kezdték meg a szépkorúak.

A Senior Akadémia programsorozata Zalaegerszeg Megyei Jogú Város Önkormányzatának, a Zalaegerszegi Idősügyi Tanács, valamint a Pannon Egyetem Zalaegerszegi Egyetemi Központ közös szervezésében valósul meg. Kampuszunk Nagyelőadójában a tavaszi első előadást Balaicz Zoltánné, a PE ZEK Nyelvi és Felnőttképzési Iroda vezetője nyitotta meg. A megnyitót követően Balaicz Zoltán polgármester évértékelő előadása következett. A városvezető visszatekintett és értékelte a 2022-es évet, beszélt a eredményekről és a város fejlesztéseiről is.

2023_04_20_senior_akademia_evertekelo_eloadas_02_copy.jpg

A második előadás során „Különleges növények termesztése Magyarországon” címmel Harcz Endre őstermelő, kertész mutatta be munkásságát és a becsehelyi déligyümölcsökből álló ültetvényét fotókon keresztül. A program könyvbazárral zárult.

A Senior Akadémia tavaszi kínálatában a két kiemelt előadás mellett klubfoglalkozások is várják az érdeklődőket.

További médiamegjelenések:

Zalai Hírlap - zaol.hu