A Pannon Egyetem nyolc munkatársát tüntették ki augusztus 20-a alkalmából

Vitályos Eszter, a Kulturális és Innovációs Minisztérium miniszterhelyettese és Závogyán Magdolna kultúráért felelős államtitkár augusztus 20-a alkalmából tudományos és művészeti kitüntetéseket adtak át a Pesti Vigadóban.

369688689_797388129055832_6735287678835078805_n.jpg

Kiemelkedő színvonalú munkája elismeréseként Magyar Érdemrend tisztikereszt polgári tagozat kitüntetésben részesült:

DR. KAIZER JÓZSEF vegyészmérnök, a Magyar Tudományos Akadémia doktora, a Pannon Egyetem Mérnöki Kar Természettudományi Központja Bioszerves és Biokoordinációs Kémia Kutatócsoportjának vezetője, egyetemi tanár,

Magas színvonalú munkájáért Magyar Érdemrend lovagkereszt polgári tagozat kitüntetést vehetett át:

DR. ENISZNÉ DR. BÓDOGH MARGIT vegyészmérnök, a Pannon Egyetem Mérnöki Kara Anyagmérnöki Intézeti Tanszékének nyugalmazott egyetemi docense,

DR. LEITOLD ADRIEN ILONA vegyészmérnök, a Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Karának dékánhelyettese, egyetemi docens,

Kimagasló tevékenysége elismeréseként Magyar Arany Érdemkereszt polgári tagozat kitüntetésben részesült:

DR. HOLCZINGER TIBOR mérnök-informatikus, a Pannon Egyetem Körforgásos Gazdaság Egyetemi Központjának főigazgató-helyettese, a Műszaki Informatikai Kar Alkalmazott Informatikai Tanszékének egyetemi docense,

Magas színvonalú szakmai munkájáért Magyar Ezüst Érdemkereszt polgári tagozat kitüntetést vehetett át:

GÁL BALÁZS, a Pannon Egyetem Oktatási Igazgatóságának igazgatója,

HAZAFI JUDIT, a Pannon Egyetem Gazdasági Igazgatóságának igazgatóhelyettese,

SÖVEGES GÁBOR, a Pannon Egyetem Rektori Kabinetjének vezetője,

SZABÓ LÁSZLÓ, a Pannon Egyetem Könyvtár és Tudásközpontja Grafikai és Fotográfiai Műhelyének fotográfusa.

Szívből gratulálunk!

Forrás: Pannon Egyetem - uni-pannon.hu