Nyílt napot tartottak Veszprémben

Egy nap a pályaválasztás jegyében - Nyílt nap Veszprémben

A Pannon Egyetem központi nyílt napját tartották szerdán Veszprémben. A pályaorientációs napon bemutatkoztak az Egyetemi Karok, Egyetemi Központok, valamint duális partnercégek is. A Pannon Egyetem Zalaegerszegi Egyetemi Központ standjánál sokan érdeklődtek alapképzéseink iránt, melyekről hallgatóink adtak tájékoztatást a fiataloknak. Ezúttal is népszerű volt Pepper robot.

Fotó: Jóna István

A konferenciateremben külön tájékoztató előadásokkal készültek az egyes Karok, valamint a felvételi változásokról is bővebb információt kaphattak a középiskolás diákok. A Zalaegerszegi Egyetemi Központ képzéseit Szabó Péter kommunikációs munkatárs mutatta be a nyílt napon.

Meglepetésünkre a zalaegerszegi SZC Ganz Ábrahám Technikum diákjai is meglátogatták standunkat és élénken érdeklődtek a képzéseink iránt.

IMG_0164_copy_copy.jpg

Fotó: Jóna István