Pályaorientációs napon vettünk részt a Mindszentyben

A zalaegerszegi Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium diákjainak pályaorientációs napján vettünk részt pénteken.

A fizika előadóban nyolcvan, zömében végzős diáknak mutattuk be a Pannon Egyetem Zalaegerszegi Egyetemi Központ képzéseit. Dr. Joó István, egyetemi adjunktus, a Pannon Egyetem Gazdálkodási Kar Zalaegerszeg oktatási dékánhelyettese és Jónás Réka, másodéves hallgatónk mutatta be a képzéseinket és Kampuszunkat a résztvevőknek.

Az előadás során megismerhették a fiatalok az intézményünkben zajló képzéseket, valamint az új, 2024-es évtől bevezetésre kerülő többletpontszámítási rendszert is. Jónás Réka személyes tapasztalatait osztotta meg a diákokkal, hiszen két évvel ezelőtt, még ő is ezen gimnázium padjaiban ülve tervezgette, melyik felsőoktatási intézménybe adja be jelentkezését.

Fotó: Jóna István