Készülünk az áprilisi 35. OTDK megmérettetésre

A 2020. évi őszi Intézményi Tudományos Diákköri Konferencián hallgatóink a közgazdaságtudományi szekción belül 4 tagozaton,13 TDK pályamunkát készítettek el, melyből 11 dolgozat OTDK továbbjutást ért el. Ezúttal összesen 19 hallgatónk fogja képviselni Karunkat a 35. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Közgazdaságtudományi Szekciójában, amelyet idén a Soproni Egyetem Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Kar on-line módon fog megrendezni április 22-24-ig. A nevezések megtörténtek januárban, a hallgatók feltöltötték dolgozataikat, és a háttérben nagy ütemben folynak az esemény előkészületei.

2021 02 08 Pannon Egyetem OTDK

2019-ben karunkról kilenc hallgatónk szerzett jogosultságot helyezésével az OTDK-n való részvételre:

• Tóth Máté: Korlátozás vagy egyszerűsítés? – A mikrogazdálkodói beszámoló első öt éve
  • Lucz Vanessza: A duális hallgatók értékteremtő ereje
  • Blaskovics Bianka: CRM-mel az APZ- s élményteremtés útján
  • Jóna Péter: Kormányablak az ügyfelek szemüvegén keresztül
  • Balázs Bence Ferenc – Tóth Máté: Fenntarthatóság Z-generációs szemmel
  • Nérel Eleonóra: Nagyító alatt a banki lakossági panaszügyek
  • Végh Viviána Anna: A globalizáció rögös útján - Avagy az IFRS 16-ra történő átállás
  • Varga-Lengyeltóti Szilvia: Vállalati hitelcsalások a kockázati mérlegen

2020-ban karunkról tíz hallgatónk szerzett jogosultságot helyezésével az OTDK-n való részvételre:

• Weinhoffer Petra: A magyar felsőoktatásban tanulók vállalkozóvá válásának motivációja
  • Kalmár Laura: Hagyományos szerződés modern köntösben - elektronizálás
  • Pete Vanda: Fenntarthatósági stratégia kopogtat egy családi vállalkozás ajtaján
  • Tóth Máté: Felelős befektetések a mérlegen
  • Hauck Adrian: Mihez kezdjünk ebben a helyzetben? „Vírusirtási” megoldások egy kisvállalkozásnál
  • Macher Dávid: Az alapjövedelem koncepciójának bemutatása – Megvalósításának lehetősége Magyarországon
  • Vízi Tímea: Gyorskölcsönök kontra banki személyi kölcsönök
  • Balázs Bence Ferenc: Az idő szerepe a banki ügyfélélmény megteremtésében
  • Kránicz Vivien: Banki digitális megoldások az iGen mérlegén
  • Kovács Fanni: Hogyan legyen a webdesign egy ütőkártya a vállalkozások kezében?

Sikeres felkészülést és eredményes megmérettetést kívánunk minden résztvevő hallgatónknak!