Főszerepben a duális képzés

II. Duális Állásbörze a Zalaegerszegi Egyetemi Központban

Megrendezésre került második Duális Állásbörzénk, melyen ez alkalommal 10 vállalat képviseltette magát. Rendezvényünk fő célja a duális képzés népszerűsítése, a vállalati partnerekkel való együttműködés erősítése és a kapcsolatépítés volt. Állásbörzénket ezúttal a Zala Megyei Kereskedelmi és Iparkamara közreműködésével és támogatásával valósítottuk meg. A rendezvényt dr. Palányi Ildikó a Gazdálkodási Kar Zalaegerszeg dékánja nyitotta meg, aki kiemelte a kapcsolati tőke kiépítésének és a gyakorlati tudás megszerzésének fontosságát. A Zalaegerszegi Egyetemi Központ számára kiemelten fontos a duális képzés népszerűsítése és a képzésben résztvevő hallgatók számának növelése a jövőben is. Jelenleg hallgatóink 20 százaléka folytatja tanulmányait duális képzés keretein belül. Molnár Ágota a Gartner Intertrans Hungária Kft. ügyvezető igazgatója köszöntő beszédében elmondta, hogy a helyi vállalatok számára is kiemelten fontosak a gyakorlati tudással rendelkező fiatalok és hosszú távú befektetésként tekintenek a duális képzésben résztvevő hallgatókra.

Duális Állásbörzénken részt vevő vállalati partnereink:
Zala Megyei Kereskedelmi és Iparkamara
Schneider Electric
WE Automize Magyarország Kft.
3B Hungária Kft
Gartner Intertrans Hungária Kft.
ZIEHL-ABEGG Motor- és Ventillátorgyártó Kft.
ZalaZONE Ipari Park Zrt.
Pylon-94 Kft.
Europelift Kft
Whc Kft.

További médiamegjelenések:

Zalaegerszegi Televízió

A Duális Állásbörze az EFOP-3.5.1-16-2017-00016 – Innovatív megoldásokkal a gazdálkodási duális képzések fejlesztéséért című projekt támogatásával valósult meg.