Több mint 200 hallgató költözött be a kollégiumba

A hétvégén zajlott a beköltözés Kampuszunk kollégiumába, ahol több mint 200 hallgató vette birtokba az új otthonát. Az érkezőket kellemes meglepetés fogadta, hiszen már minden szobában új párnák és paplanok kerültek kihelyezésre. Az "A" épületi szobák többsége már saját hűtőszekrénnyel rendelkezik, melyek lehetővé teszik az étel és ital tárolását a szobában. Az idei tanévtől a Kollégium mind a hat konyhája rendelkezik már villanytűzhellyel, amelyek sütési és főzési lehetőséget is biztosítanak a diákok részére. A beköltözési nap során a családok együtt munkálkodtak, hogy otthonosabbá tegyék a szobákat. Az esemény egy emlékezetes pillanat volt az új hallgatók számára, akik most kezdték meg egyetemi "pályafutásukat" és az új közösségi életüket.

Ezúton is szeretettel köszöntünk minden kollégistát Kampuszunkon és nagyon sok élményt kívánunk mindenkinek!

_FHP2217.jpg