Átadásra kerültek az adományok

Átadásra kerültek az adományok - Mert adni jó!

Hallgatók és munkatársak is részt vettek a Mozgássérültek és Fogyatékkal Élők Egyesülete által kezdeményezett adománygyűjtő akcióban. A közös cél az volt, hogy a Speciális Gyermekotthoni Központ, Általános Iskola és Szakiskola Zalaegerszegi Gyermekotthonának lakóinak szebbé varázsoljuk a karácsonyát.

A közös adománygyűjtés eredményeként könyveket, ruhaneműt, társasjátékokat, higiéniai eszközöket és édességet vittünk az otthonba, melyeket szerdán délután dr. Szili-Fodor Dóra, megbízott főigazgató-helyettes és Tóth Ágnes, a Mozgássérültek és Fogyatékkal Élők Egyesületének elnöke adott át Orsós Rita, megbízott gyermekotthon vezetőnek és Kertész Gabriella, anyag-készletnyílvántartási ügyintézőnek.

Fotó: Jóna István