LiteraTúra, kaland és kihívás a nyári időszakra!

2024 07 08 literaturaKedves Olvasó!

Ha odavagy az irodalomért és szeretsz kirándulni, akkor jó hírünk van számodra! A Qulto ugyanis elindította a LiteraTúra nevű alkalmazásukat, amely (jelenleg) magyar szerzők nagyprózai műveit és azokban szereplő helyszíneket gyűjt össze egy térkép, valamint lista formában. Az alkalmazás segít, hogy megoszthasd azokat az érdekes irodalmi helyszíneket, amelyeket utazásod, kirándulásod során fedezel fel, legyen szó kedvenc hőseid bejárt útvonaláról vagy éppen szülőházáról. Az applikáció segítségével nyomon tudod követni, hogy merre jártál már, illetve merre lenne érdemes még felfedezni. A helyszínek mellé az alkalmazás természetesen mutatja a kapcsolódó irodalmat is, illetve, hogy az adott látnivaló melyik részben található meg benne.

Ha esetleg valamelyik kedvenc helyszíned nem találnád az alkalmazásban, nem kell csüggedni, hiszen a térképet Te magad is egyszerűen tudod bővíteni! Sőt, a Qulto még egy kihívást is indított az alkalmazással, amiben a legaktívabb LiteraTúrázót keresik, amelyhez nem kell mást tenned, csak regisztrálnod az applikációban és feltöltened a legtöbb helyszínt! A kihívásban 2024 júliusa és 2025 eleje között tudsz részt venni.

További információkért látogass el az applikáció weblapjára.

2024 07 08 literatura kihivas