Nagykanizsai Nyílt Napon vettünk részt

Nyílt Napot tartottak január 25-én, csütörtökön a Pannon Egyetem Nagykanizsa - Körforgásos Gazdaság Egyetemi Központban, mely rendezvényen standos kitelepüléssel részt vett a Pannon Egyetem Zalaegerszegi Egyetemi Központ csapata is.

Fotó: Jóna István

Nagyné Dr. Halász Zsuzsanna PhD a Gazdálkodási Kar Zalaegerszeg mb. tanszékvezetője és Pálfy Angelika Karunk nyelvtanára mellett Horváth Fanni, Heckenberger Boglárka és Kutrovics Zénó hallgatók, Szabó Péter és Jóna István kommunikációs referensek, valamint Szekér Ármin könyvtáros kolléga képviselték Kampuszunkat. A hallgatók és kollégák mellett Pepper robot is erősítette csapatunkat. Az előadásokat követően többen érdeklődtek képzéseink iránt, akiknek teljes körű tájékoztatást adtunk Egyetemünkről.

A felsőoktatási felvételi jelentkezés beadási határideje február 15. Akik még nem döntötték el, melyik egyetemet választják, azok figyelmébe ajánljuk a február 6-án megrendezésre kerülő Nyílt Napunkat.