MKT kirándulás - Komárom és környéke volt az úticél

MKT kirándulás- Komárom és környéke volt az úticél

Szlovákiába szervezett kirándulást április elsejére a Magyar Közgazdasági Társaság Zalaegerszegi Ifjúsági Szervezete, amin Kampuszunk munkatársai, hallgatói, illetve a szakszervezet tagjai vettek részt. Az első úticél a komáromi Csillagerőd volt, ahol a látogatók a 2021-ben teljes körűen felújított létesítményben, több mint 300 szobrászati műremeket tekinthettek meg.

Ezt követően kisvasúttal indult tovább a csoport városnézésre. Többek között Észak-Komárom és Dél-Komárom legfőbb nevezetességeit ismerhették meg a résztvevők idegenvezető segítségével.

Zárásként a kirándulók Majkon tettek látogatást a Majki Kamalduli Remeteség területén, ahol az egykor ott élt remeték mindennapi életébe nyerhettek betekintést.
A program a visszajelzések alapján jól sikerült és a szervezők szeretettel várják a következő őszi utazásra is a kirándulni vágyókat.