Sajtótájékoztatót tartottunk a Pannon Egyetem Zalaegerszegi Egyetemi Központ megalakulásáról és a jövőbeli fejlesztési tervekről

2021. január 1-jével létrejött a Zalaegerszegi Egyetemi Központ, mely a hazai felsőoktatásban és a régióban is jelentős szerepet tölt be, hiszen számos infrastruktúrális fejlesztés és a képzési portfólió bővítése is megvalósul a jövőben. A sajtótájékoztatón Balaicz Zoltán polgármester, dr. Vadvári Tibor alpolgármester és dr. Németh István, a Pannon Egyetem stratégiai rektorhelyettese, Karunk dékánja ismertette Zalaegerszeg város és az egyetem összehangolt terveit. Zalaegerszeg 2030-ig tartó gazdasági stratégiai fejlesztési terve és a Zalaegerszegi Egyetemi Központ hosszú távú tervei megegyeznek és a jövőbeli célkitűzések megvalósítását is a szoros együttműködés jellemzi majd.

2021 01 13 Pannon Egyetem Zalaegerszegi Egyetemi Központ sajtótájékoztató

Sajtóhírek az eseményről: