Belső béke viharos időkben

Belső béke viharos időkben - Fókuszban világ kihívásai és kezelésük

A tegnapi napon az Üzleti kommunikációs óra keretein belül, a Pannon Egyetem Zalaegerszegi Karán Fehér Piroska tanár, life -és sport coach a West Media Group Kft. felkérése által "Belső béke viharos időkben" címmel tartott interaktív előadást.

A Poszt-covid időszak, orosz-ukrán háború, energiaválság. Ezek mind-mind az elmúlt időszak kihívásai. Sajnos az elmúlt évek világot megrázó eseményei sok embernek nehézséget okoztak. A külső világ változásait, az ember nem mindig tudja legbelül feldolgozni, mert szereti az állandóságot és a kiszámíthatóságot. Világunk felgyorsult és állandó változásban van, így kiemelten fontos , hogy belül szilárdak legyünk. Így, ha bármi is történik körülöttünk, ugyanolyan erősek tudunk maradni, bármilyen nehézséget is hoz a jövő. A prezentáció segített abban, hogy fejlesszük ki ezen képességünket és hogy alkalmazzuk ezt életünk folyamán.