A Zalaegerszegi Városi Kispályás Labdarúgó Bajnokságban szerepel a ZEK csapata

A Zalaegerszegi Városi Kispályás Labdarúgó bajnokságban szerepel a ZEK csapata

Zalaegerszeg Városi Szabadidősport Szövetség szervezésében hat csapattal indult el a 2023/2024 évi Zalaegerszeg Városi Kispályás Labdarúgó bajnokság. A Pannon Egyetem Zalaegerszegi Egyetemi Központja is nevezett a bajnokságra, ami történelminek mondható, hiszen mióta intézményünk a Pannon Egyetem családjához tartozik, első alkalommal veszünk részt városi bajnokságon.

IMG_8300_copy.jpg

Hallgatóink és munkatársaink figyelmét is felkeltette a lehetőség és a közzétett felhívásunkra a nyitófordulóban, szeptember 28-án az Ifjúsági és Sportcentrumban 19-en jelentkeztek játékra. A nyitómérkőzésen látszott az összeszokottság hiánya csapatunk játékában, így 3-0-s vereséget szenvedtünk a Parco Caffe csapata ellen.

A versenykiírás szerint ősszel és tavasszal 10-10 mérkőzést játsszunk, így dőlnek majd el a dobogós helyezések.

A bajnokság sorsolása elérhető IDE KATTINTVA.