Pannon Egyetem Zalaegerszegi Egyetemi Központ

Történelmi siker a Zalaegerszeg Városi Kispályás Labdarúgó Bajnokságban

Zalaegerszeg Városi Kispályás Bajnokság 2. fordulójában a Pannon-Joko FC ellen játszott a Pannon Egyetem Zalaegerszegi Egyetemi Központ csapata.

Ismét szép számmal, 17 fővel, zömében hallgatókból álló csapattal vettük fel a küzdelmet a rutinos kispályás csapat hírében álló ellenfelünkkel. Hamar megszereztük a vezetést egy szép átlővéssel, de az egyenlítés sem késett, egy szépen kijátszott kontrából. Az első félidő hajrájában sikerült megszereznünk a vezetést (1-2) A második félidőben is aktívabban játszott csapatunk, melynek eredményeképp sorra jöttek a helyzetek. Nem tudtuk végleg lezárni a mérkőzést, csak az utolsó percbe kanyarodva (1-3). Végül megérdemelten nyertünk, megszerezve a Pannon Egyetem Zalaegerszegi Egyetemi Központ történelmi sikerét.

Pannon - Joko FC - Pannon Egyetem 1-3 (1-2)