Hallgatóink sikere az Intézményi Tudományos Diákköri Konferencián

tdk eredmenyek 2021 11 24Hallgatóink sikere az Intézményi Tudományos Diákköri Konferencián

2021. november 24-én került sor az Intézményi Tudományos Diákköri Konferencia 2021. év őszi fordulójára, melyen hallgatóink sikeresen szerepeltek. Nyolc hallgatónk ért el első és második helyezést a pontszámuk alapján, ezzel jogosultságot szereztek a Selye János Egyetemen jövőre megrendezésre kerülő OTDK-ra. A pályamunkák bírálata és a bemutatott prezentációk értékelése alapján születtek meg a helyezések. Az írott pályamunkákat több egyetem felkért oktatói bírálták, és ismeretlenül is dicsérettel illették hallgatóink munkáit.

Gratulálunk hallgatóinknak és témavezető oktatóinknak az elért eredményekhez és további sok sikert kívánunk!