Bringás reggeli – Kampuszunk is csatlakozott az országos programhoz

A Magyar Kerékpárosklub 2007 óta kampányol a biztonságos kerékpározásért és a bringázás népszerűsítéséért. A kampányban minden évben szerepel a népszerű „Bringás reggeli” program, melyhez idén is csatlakozott a Pannon Egyetem Zalaegerszegi Egyetemi Központ közössége.

Fotó: Jóna István

A 2024-es "Bringázz a munkába!" kampány idei jelmondata: „Hass a környezetedre! Legyél te a követendő példa és mutasd meg a környezetednek, mi tehetünk a jövőnkért!

A Bringás reggeli alkalmával a kerékpárral munkába érkező kollégákat, hallgatókat és látogatókat friss gyümölcsökkel, müzliszeletekkel, házi kenyérrel, körözöttel, házi lekvárokkal és saját készítésű teákkal vártuk.

Megtisztelte rendezvényünket az Egerszegi Bringaklub és a Természetjáró Sportegyesület elnöke, Grünwald Pál is.

A program az ország több mint száz pontján várta a kerékpárosokat. Terveink szerint szeptember 17-én, az őszi bringás reggelire várjuk azokat is, akik most nem tudtak eljönni.

További médiamegjelenések: