TDK programdélután

IMG_8686.JPGA TDK programdélután keretében találkozóra hívtuk meg az érdeklődőket, mely során TDK és OTDK sikereket elért hallgatóinkkal beszélgetésre és tapasztalatok megosztására volt lehetőség. A program moderátora Balázsné dr. Lendvai Marietta a Gazdálkodási Kar Zalaegerszeg főiskolai docense volt. A megnyitó után a "A TDK értékteremtő ereje, ahogy én látom" címmel Varga-Lengyeltóti Szilvia végzett, OTDK-n 2. helyezést elért hallgatónk, a Zalavíz Zrt. gazdasági kontrollerje tartott előadást. Ezután következett egy kötetlen beszélgetés a TDK és OTDK sikereket elért hallgatókkal és az őket mentoráló okatókkal.

Tanulj, inspirálódj és ismerd meg a TDK titkot s, éld át TE is a TDK élményt!

A program a Nemzeti Tehetség Program és az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által támogatott „A hazai Tudományos Diákköri műhelyek és rendezvényeik” című projekthez kapcsolódóan valósult meg.