Magyar Európa-bajnoki rally futamon vettünk részt

Magyar Európa-bajnoki rally futamon vettünk részt

Április 14-én, vasárnap Veszprém volt a helyszíne a ERC V-Híd Rally Hungary versenynek, amely 2024-es ERC-sorozat nyitóversenye. A magyar Európa-bajnoki futamon öt aszfaltos és három murvás verseny eredménye alapján hirdettek bajnokot.

A háromnapos verseny kiemelt nézői helyszínére a Pannon Egyetem is kitelepült. A vasárnapi gyorsasági futamok alatt a Pannon Egyetem Zalaegerszegi Egyetemi Központ képviseletében Decsi Péter mb. főigazgató, Szabó Péter kommunikációs referens és 8 fő mérnök hallgató várta az érdeklődőket, akiknek ez a rendezvény egyben szakmai kitekintést is jelentett.

A Pannon Egyetem sátrában fenntarthatósági és logikai játékokkal, matematikai fejtörőkkel és kifesthető autós gipszfigurákkal kedveskedtek a stand látogatóinak.

IMG_20240414_105249.JPG

Fotó: Szabó Péter