Jelenlegi és végzett hallgatóink szereplése a BGE Tudományos Diákköri Konferenciáján

2020. november 26-án mutatták be a BGE Tudományos Diákköri Konferenciáján a Kutató Hallgatók (KUSZA) Szekciójában pályamunkájukat és záró beszámolójukat a tavalyi évben Új Nemzeti Kiválósági Program keretében ösztöndíjat elnyert hallgatóink.

2020 12 01 Pannon Egyetem unkp hallgatok bge tdk

A képen balról jobbra haladva:

• Nérel Eleonóra (végzős, gazdálkodási és menedzsment szakos hallgató)
    Nagyító alatt a banki lakossági panaszügyek, Konzulens: Balázsné Dr. Lendvai Marietta
  • Balázs Bence Ferenc (3. évfolyamos, gazdálkodási és menedzsment szakos hallgató)
    Időmenedzsment 4,0, avagy az elvesztegetett idő nyomában, Konzulens: Dr. Tóth Zsuzsanna
  • Varga-Lengyeltóti Szilvia (végzett,pénzügy mesterszakos hallgató)
    Vállalati hitelcsalások a kockázati mérlegen, Konzulens: Balázsné Dr. Lendvai Marietta
  • Jóna Péter (végzett, gazdálkodási és menedzsment szakos hallgató)
    Kormányablak az ügyfelek szemüvegén keresztül, Konzulens: Balázsné Dr. Lendvai Marietta
  • Hegedűs Anita (végzett, gazdálkodási és menedzsment szakos hallgató)
    Ügyféloldali kihívások felmérése a számviteli szolgáltatóknál, Konzulens: Dr. Palányi Ildikó

2020 12 01 Pannon Egyetem unkp hallgatok bge tdk 02

Az online konferencia egy pillanatképe, melyen Hegedüs Anita és Balázs Bence az előadást követő kérdésekre válaszol.

Az 5 pályamunkából hárommal a 2021-ben megrendezésre kerülő OTDK-n is képviselik karunkat a hallgatók.

Az elért eredményekhez, sikerekhez szívből gratulálunk, s további hasonló eredményeket kívánunk!