Bemutatkozik a Pannon Egyetem Zalaegerszegi Egyetemi Központ

2021 01 06 Pannon Egyetem ZEK logo

2021 01 06 Pannon Egyetem hosszu

2021. január 1-től létrejött a Pannon Egyetem Zalaegerszegi Egyetemi Központja, mely még magasabb szintre emeli oktatási tevékenységünket a kibővült képzéskínálattal és az itt létrejövő fejlesztési beruházásokkal, mint a Kampuszunkon megvalósuló Logisztikai Központ.  A Zalaegerszegi Egyetemi Központot jelenleg a Gazdálkodási Kar Zalaegerszeg és Mechatronikai Képzési és Kutatási Intézet alkotja a tervek között pedig szerepel egy az informatika területéhez kapcsolódó egység létrehozása is.

A Gazdálkodási Kar Zalaegerszeg képzési kínálata a jövőben is a hagyományokra épül. A megújulást a digitális gazdaság igényeire hangolt képzési tartalmak jelentik majd. A Mechatronikai Képzési és Kutatási Intézet képzési portfóliója is kibővült. A mechatronikai mérnök szak mellett megjelenik a gépészmérnök képzés duális formában, ezzel a kibővült portfólióval szolgálja a régió felsőfokú műszaki szakemberképzését. Célunk, hogy immár közösen egy egységben működve további sikereket érjünk el és a színvonalas, gyakorlatorientált képzéseinkkel meghatározó szereplői legyünk a hazai felsőoktatásnak.