Több mint három millió forint ösztöndíj duális hallgatóinknak

2021 05 07 dualis osztondij eredmeny copyA Gazdálkodási Kar Zalaegerszeg 2020/2021. tanévre meghirdetett duális ösztöndíj pályázatára 32 hallgató nyújtotta be érvényes pályázati anyagát. Az ösztöndíjat elnyert hallgatók 100 000 Ft egyösszegű támogatásban részesülnek, melyről a Neptun rendszerben, elektronikus úton kaptak tájékoztatást.

Hallgatóinknak szívből gratulálunk, további tanulmányaikhoz sok sikert kívánunk!

A Duális Ösztöndíj célja, hogy a támogatás segítségével a Pannon Egyetem Gazdálkodási Kar Zalaegerszeg duális képzésben tanulmányokat folytató, kedvezményezett térségben (konvergencia régióban) duális gyakorlati hellyel rendelkező hallgatók részére tanulmányaik folytatásához pénzügyi támogatást biztosítson.

Az ösztöndíjpályázat a Széchenyi 2020 program keretében az Európai Unió támogatásával, az Európai Szociális Alap társfinanszírozásával valósul meg.

EFOP-3.5.1-16-2017-00016 Innovatív megoldásokkal a gazdálkodási duális képzések fejlesztéséért