Új bajnokot avattunk a Premier KoLLeague darts versenyen

Kijelenthetjük, hogy egyre népszerűbb a Premier KoLLeague névre keresztelt kollégiumi darts bajnokságunk, melynek a döntőjét december 12-én rendeztük.  A legjobb nyolc játékos közé a két csoport első négy helyezettje jutott. A bajnokság záró napja remek küzdelmeket és nagy csatákat hozott, melyek végén új bajnokot köszönthettünk.

Két táblán, a Pannon Egyetem Zalaegerszegi Egyetemi Központ és a Pécsi Tudományegyetem hallgatói, valamint a ZEK munkatársai versenyeztek. Az "A" jelű csoportból Szekér Barnabás, Fejér Ákos, Bacsi Szilárd és Elekes Péter, míg a "B" jelű csoportból Skoda Gergő, Tüske Bence, Németh Dávid és Bella Dániel jutott a legjobb nyolcba.

Fotó: Jóna István

Negyeddöntő eredmények:

Szekér Barnabás - Skoda Gergő  - 5:3
Tüske Bence - Fejér Ákos  - 5:0
Bacsi Szilárd - Németh Dávid  - 5:3
Bella Dániel - Elekes Péter  - 5:1

Az elődöntők:

Bacsi Szilárd - Tüske Bence - 2:6
Szekér Barnabás - Bella Dániel  - 0:6

Bronzmérkőzés:

Bacsi Szilárd - Szekér Barnabás - 7:2

Döntő:

Tüske Bence - Bella Dániel  - 7:3

Ki kell emelnünk Tüske Bence teljesítményét, aki a csoportkörök után az egyenes kieséses szakaszban sem talált legyőzőre és így veretlenül hódította el az első helyet.

Végeredmény:

1. Tüske Bence
  2. Bella Dániel
  3. Bacsi Szilárd
  4. Szekér Barnabás

Minden játékosnak köszönjük a részvételt és a játékot!
Tavasszal találkozunk a Premier KoLLeague Open versenyen.