KOLLÉGIUMUNK

A Pannon Egyetem Zalaegerszegi Egyetemi Központ Kollégiuma kampuszunk zöld területén található. Épületünkben 260 főt tudunk elhelyezni 2 x 2 ágyas fürdőszobával ellátott szobákban. Hallgatóink részére kellemes és nyugodt szálláslehetőséget biztosítunk egyetemi tanulmányai alatt.

Fontos számunkra, hogy kollégiumunk segítse hallgatóinkat a tanulmányaikban történő előrehaladásban, ezért szintenként tanulószobák kerültek kialakításra. Itt a csoportos és egyéni tanulásra is van lehetőség. A tanulás mellett a szabadidő kulturált eltöltését is igyekszünk segíteni hallgatóink számára. A kollégium alagsorában kialakított közösségi térben csocsó, biliárd, pingpong, társasjátékok, a konditermekben pedig modern gépekkel felszerelt eszközök találhatók a sportolni vágyok részére. Épületünkben szintenként főzési és mosási lehetőséget biztosítunk. Szobánkként internet csatlakozási lehetőség biztosított, az épület teljes területén pedig WIFI került kiépítésre.

A levelező képzésben résztvevő hallgatókat a konzultációik idejére vendégszobákban helyezzük el.

Kollégiumi térítési díj a Pannon Egyetem hallgatói részére a 2023/2024. tanévben:

Állami ösztöndíjas hallgatók részére: 16.500,- Ft

Önköltséges hallgatók részére: 28.150,-Ft

2022_05_10_11_kollegiumi_napok_01.jpg

MUNKATÁRSAK

Nagy Antal
kollégiumi referens

Elérhetőségek:
Szobaszám: Kollégium (H épület)
Telefon: +36 (92) 509-908

Varga Petra
szakmai asszisztens