konyvtar nyitooldal 01

Kedves Hallgató!

Elakadtál a beadandóddal, szakdolgozatoddal, kutatásoddal vagy épp azt se tudod, hogyan állj neki az irodalomkutatásnak vagy egy adott jegyzet megtalálásának? Esetleg csak egy kis nyugalomra, wifire, számítógéppel töltött időre vágynál órák között, hogy pihenhess vagy tanulj?

Mindehhez csupán egy pár perces beiratkozás szükséges, ami hallgatóink számára ingyenes.

Ne félj bármit megkérdezni, amiről úgy gondolod, hogy ránk tartozik!

Egyéb „tanulmányi” ügyekkel kapcsolatban is igyekszünk segíteni!

Könyvtárunk tárt kapukkal és megannyi ötlettel, válasszal, megoldással vár Téged!

Kérj segítséget akár témakutatásban, akár kötelező vagy ajánlott irodalommal kapcsolatban és állunk rendelkezésedre!

Böngéssz az adatbázisainkban vagy az egyetemen korábban benyújtott szakdolgozatokban. Less bele abba, ahogyan mások megközelítették a témát, amit kinéztél magadnak!

A tankönyvek és jegyzetek mellett az alábbiakat kínáljuk még számodra:

És mindenekelőtt barátságos arcokat - kérdezz bármit és legjobb tudásunk szerint igyekezni fogunk, hogy válaszolhassunk.

Eredményes félévet kívánva állnak rendelkezésedre a PE ZEK könyvtárosai!