JUBILEUM 50 - Idővonal

jubileum 50 timelineJUBILEUM 50

A jelenlegi járványhelyzet miatt sajnos a tervezett jubileumi programsorozatot nem tudtuk megvalósítani, ezért év elején elindult Jubileum 50 nevű Facebook csoportunk. Ezt a közösséget azért kívántuk létrehozni, hogy egy egységben, történetek, beszélgetések és "találkozások" által együtt nosztalgiázhassunk alumni hallgatóinkkal. Archívumunkból igyekszünk szép emlékeket megosztani. Fotók, történetek és cikkek megosztásával utazunk vissza az időben. Nagyon örülünk neki, hogy már több mint 1300 tagja van csoportunknak.

Reméljük, hogy ezúton nagyon sok érdeklődőhöz, alumni hallgatónkhoz el tudunk jutni és együtt emlékezhetünk az elmúlt 50 év eseményeire, sikereire és élményeire.

Örömmel osztjuk meg, hogy honlapunkon elkészült az elmúlt 50 évet összefoglaló idővonal, mely IDE KATTINTVA megtekinthető.

Az idővonalat szerkesztette: Szekér Ármin

Kellemes böngészést és nosztalgiázást mindenkinek, aki valamilyen módon részese volt első ötven évünknek!