Projekt Iroda

Az iroda tevékenységei:

• A Zalaegerszegi Egyetemi Központban az aktuális projektek zavartalan működésének támogatása
  • A benyújtott pályázatok Támogatói Okiratban rögzített tartalom megvalósításának szakmai felügyelete, nyomon követése, a feladatok ütemtervvel történő összehangolása, közreműködés a beszerzési folyamatok előkészítésében
  • Operatív és stratégiai döntések előkészítése, projektértekezletek megszervezése és megtartása
  • Új projektek előkészítése, szervezése és a közreműködő partnerek bevonásának elősegítése, koordinálása

Irodánk közreműködik a szervezeti egységek által kezdeményezett pályázatok benyújtásában, továbbá pályázati tanácsadást végez a Zalaegerszegi Egyetemi Központ szervezeti egységei részére. Kérjük, hogy kérdéseikkel, illetve az előkészített pályázati anyagokkal forduljanak munkatársainkhoz!

Dr. Szili-Fodor Dóra

projektmenedzser

Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Projekt Iroda (D épület 2. em. 207.)
  • Telefon: +36(92)509-956 * Belső telefon: 9956

Bella Dániel

projekt asszisztens

Elérhetőségek:
  • Szobaszám: Projekt Iroda (D épület 2. em. 208.)
  • Telefon: +36(92)509-924 * Belső telefon: 9924